دانلود تمام آهنگ ها و ویدئو ها با انواع فرمت ها،جوک، کلکل ،سرگرمی،چتروم، فروشگاه، اموزش ،فرکانس تمامی کانال های ماهواره ای ،نقد و برسی قسمت به قسمت سریال های ماهواره ای ،
تاریخ : ۱۳٩۱/٥/۱۱
نویسنده : نیماتهرانی
نظرات ()

بازی A Valley Without Wind یک بازی اکشن و دو بعدی همراه با مبارزه های تاکتیکی و برنامه ریزی های استراتژیک است. یک بازی ماجراجویی که به بازیکنان اجازه می دهد که رهبری جهان پهناوری که خود ایجاد نموده اند را به عهده بگیرند و در آن به گشت و گزار بپردازند. شما می توانید برای حل مشکلات و از میان برداشتن موانع در مسیر خود از راهنمایی های مفید و چک لیست ها برای هدایت سفرتان استفاده کنید. با پرسه زدن درحیات وحش و انجام ماموریت هایی چون کشف رموز جادویی، تلاش برای آزادی مردم و ساختن سرپناه برای آنها شما میتوانید پاداش دریافت کنید و به قدرتهای جادویی برسید. می توانید شخصیت سفارشی و منحصر به فردی که قابلیت پرش، حرکت و مبارزه دارد را ایجاد کنید و به جنگ با موجودات خطرناک بروید و در این جدال ها پیروز شوید.

ویژگی های کلیدی بازی A Valley Without Wind:
- امکان سفرکردن به صورت تنهایی یا با دوستان به جهان گسترده و پر از موجودات خطرناک
- سازگاری بازی با مهارت های شما
- امکان تصورکردن خود در نقش رهبر جامعه
- حل هوشمندانه مسائل
- امکان انتخاب محیط بازی
- و...


 

لینک های دانلود

دانلود رایگان با لینک مستقیم - 290 مگابایت | لینک کمکی

 برای در یافت رمز فایل کد drf را به 09372647746 ارسال کنید.


برچسب‌ها: بازی کامپیوتری
آخرین مطالب
   
 
این وبلاگ با قدرت برنامه نویسی بالا طراحی شد و به زودی شاهد تاسیس سایت هلیاموزیک هستیم با تشکر از مدیر وبلاگ علی ابراهیمی و نیما تهرانی .لطفا نظر خود را در مورد هر اهنگ با ما در میان بگزارید .